Dřevěná podložka pod hrnec - 19x19 cm
Kód: K1327Podrobný popis
Vytvořte si moderní a stylovou kuchyni díky dřevěným doplňkům. Podložka pod hrnec ochrání váš stůl i pracovní desku před poškozením.
Celkově je podložka pěkný, designový kousek, který ozvláštní vaši kuchyň i jídelnu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CP04 |
| Šířka: | 19 cm |
| Délka: | 19 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/06/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.