Dřevěná prkénko - 31x18 cm
Kód: K1330Podrobný popis
Klasické dřevěné prkénko, se hodí jak na krájení surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Je ideální pro podávání i krájení pokrmů - sýrů, uzenin atd...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DMU28 |
| Šířka: | 31 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/02/05 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.