Sada dřevěných prkének 6ks+stojan ZDARMA
Kód: K1401Podrobný popis
Originální sada dřevěných prkének, se hodí jak na krájení menších surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Je ideální pro podávání pokrmů - sýrů, uzenin atd., Jakož i pro jejich krájení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | DMU38 |
| Materiál: | Buk |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/06/03 |
| Rozměry stojanu: | Š: 12,5 cm, V: 24,5 cm |
| Rozměry prkének: | Š: 10,5 cm, V: 17 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
11 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
