Dřevěná skříňka na klíče 20x6x30 cm, Bílá
Kód: K9896Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.