Dřevěná Vánoční ozdoba - Andělíček 10x12 cm, Přírodní
Kód: KP1002/P/6Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 10 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.