Dřevěná Velikonoční ozdoba - zapichovací 12x6 cm
Kód: KP2008Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 12 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
