Dřevěná visačka na láhev s textem a LOGEM - 6x13 cm, přírodní
Kód: KP0008/LOGOPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Šířka: | 6 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.