Dřevěné struhadlo na cibuli - 24x6 cm
Kód: K1300Podrobný popis
Kráječ na cibuli ze dřeva s pěti noži z nerezové oceli. Díky našemu struhadlu nakrájíte cibuli rychle a bez slz.
Ergonomický tvar zajišťuje stabilní držení, přenášení a skladování.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CP17 |
| Šířka: | 24 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/07/09 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
