Dřevěné hodiny s rámečkem ve tvaru srdce, 40 x 36 cm
Kód: KP9930/01Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro páry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Valentýn |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Rozměry: | 40 x 36 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.