Dřevěné ramínko - 28x17 cm
Kód: KP1452Podrobný popis
Dřevěná ramínka Vám zajistí, aby si Vaše oblečení zachovalo tvar a nebylo nikdy pomačkané.
Dřevěné šatní ramínko udrží i těžké bundy a je možné je využít také na kalhoty.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | WNU10 |
| Šířka: | 28 cm |
| Délka: | 17 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/05/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.