Dřevěné ramínko - 35x17 cm
Kód: KP1456Podrobný popis
Dřevěná ramínka Vám zajistí, aby si Vaše oblečení zachovalo tvar a nebylo nikdy pomačkané.
Dřevěné šatní ramínko udrží i těžké bundy a je možné je využít také na kalhoty.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | WNU11 |
| Šířka: | 35 cm |
| Délka: | 17 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.