Dřevěná sada na med - naběračka na med, nůž, miska
Kód: K1342Podrobný popis
Dřevěná sada misky, nože a naběračky na med, přírodní vzhled který nedchne každého milovníka ekologie.
Skvělý tip na dárek pro včelaře, nebo milovníky medu!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | KDM1 |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Rozměr lžíce: | délka: 18 cm, šířka: 2 cm |
| Rozměr misky: | délka: 4 cm, šířka: 10 cm |
| Rozměr nože: | délka: 18cm, šířka: 3cm |
| SKU: | A/01/06 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.