Dřevěná krabička na dvě láhve alkoholu - Přírodní 36x22x8 cm
Kód: K1096Podrobný popis
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PJW2 |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/01 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
13 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.