Dřevěný chlebník - 32x25x15 cm
Kód: K1406Podrobný popis
Chlebník, který nesmí chybět v žádné kuchyni. Tento kvalitní dřevěný doplněk do Vaší kuchyně slouží k uchování pečiva po co nejdelší dobu.
Lehce se otevírá i zavírá, kvalitní výrobek!
Výrobek byl impregnován lněným olejem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Domov & Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CB01 |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.