Dřevěný chlebník - 38x28x17 cm
Kód: K1422Podrobný popis
Chlebník, který nesmí chybět v žádné kuchyni. Tento kvalitní dřevěný doplněk do Vaší kuchyně slouží k uchování pečiva po co nejdelší dobu.
Lehce se otevírá i zavírá, kvalitní výrobek!
Výrobek byl impregnován lněným olejem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Domov & Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CB02 |
| Šířka: | 38 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.