Dřevěný držák na medaile se jménem - Cyklistika, 48x28cm
Kód: KP9927/10Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cyklistika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 48 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.