Dřevěný korbel s víkem - 18x15 cm
Kód: K1435Podrobný popis
Korbel ze dřeva s víkem, vyráběný ručně tradičními truhlářskými metodami.
Originální vzhled a kvalita provedení dokazují, že je to ideální dárek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | KP11 |
| Šířka: | 18 cm |
| Délka: | 15 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/04/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
