Dřevěný kalíšek - 5x4 cm
Kód: K1259Podrobný popis
Samozřejmě v našem sortimentu nesmí chybět kalíšky na vejce.
Stojánek na vejce je vyroben z bukového dřeva, který ocení nejen milovníci vajíčka takzvaně "na měkko".
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mlýnky a kořenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | KD1 |
| Materiál: | Olivovník |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.