Dřevěná hračka (kamion) - 29x6x11 cm
Kód: K1902Podrobný popis
Dřevěný kamion se stane oblíbenou hračkou vašich ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamiony |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD17 |
| Šířka: | 29 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/02/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
