Dřevěná hračka (kamion) - 46x9x12 cm
Kód: K1921Podrobný popis
Dřevěný kamion se stane oblíbenou hračkou vaších ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamiony |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD26 |
| Šířka: | 46 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/03/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
