Dřevěný houpací koník - 19x15x6 cm
Kód: KP1000Podrobný popis
Dřevěný houpací kůň, dětská klasika, asi každý jsme jej měli doma. Proč nedopřát tuto radost i další generaci?
Výhoda našeho koně je jasná – můžete sis jej dozdobit podle vaší fantazie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DKNB5 |
| Šířka: | 19 cm |
| Délka: | 15 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
