Dřevěný lis na citrusové plody - 15x4 cm
Kód: K1294Podrobný popis
Hezký doplněk do kuchyně ale i velmi praktický. Pomeranč nebo citron rozkrojte na půlku a potom z něj jednoduše jednou rukou s pomocí toho odšťavňovače, vymačkejte šťávu.
Po práci ho jen opláchnete a máte hotovo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DWC01 |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/05/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
