Dřevěná krabička LoveBox - Bílý 30x20x14 cm
Kód: K1198Podrobný popis
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Lakem ošetřený materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motivační citáty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/01/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.