Dřevěný mlýnek na koření 13x5 cm
Kód: K1407Podrobný popis
S tímto mýnkem, který má mlecí mechanismus, budete mít vždy Vaše oblíbené koření na dosah ruky. Díky svému designu se hodí na kterékoli místo ve Vaší kuchyni. Koření, které si sami namelete, má výraznější chuť i vůni.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mlýnky a kořenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | MDP1 |
| Šířka: | 13 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/04/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
