Dřevěný náramek - 7x2 cm
Kód: K1478Podrobný popis
Ručně vyráběné, dřevěné náramky z překližky.
Díky přírodnímu materiálu, jsou také perfektní jako dárek pro milovnice ekologie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | BW2 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 7 cm |
| Délka: | 2 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Průměr: | 7 cm |
| SKU: | D/09/03 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.