Dřevěný nosič na 4 piva PIVO JE MOJE PALIVO - 30x16x16 cm, Přírodní
Kód: K4127/11Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro milovníka piva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | PD049 |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.