Dřevěný nosič na pivo 32x26x16 cm
Kód: K1191Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nosič s obsahem je skvělým dárkovým nápadem pro mnoho příležitostí.
Perfektní dárek, nejen pro milovníky piva.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD050 |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/07/01 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
17 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.