Dřevěný odkapávač - 39x35x25 cm
Kód: K1387Podrobný popis
Perfektní pro skladování kuchyňského náčiní, jako je nádobí, šálky, mísy, hrnky nebo sklenice.
Horní patro pojme přibližně 12 talířů; spodní patro pojme nože, vidličky, lžíce, sklenice nebo malé dezertní talíře.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CP05 |
| Šířka: | 39 |
| Délka: | 35 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| SKU: | B/01/05 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
12 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
