Dřevěný otvírák na stěnu (do pergoly), 31,5 x 12 cm Hnědý
Kód: KP9935/02Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Výška: | 31,5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.