Dřevěný podnos - 30x40x6 cm, Černá
Kód: K9898Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tácy a podnosy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.