Dřevěný podnos - 35 x 25 x 3 cm
Kód: K1970Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 35 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
