Dřevěný stojan na mobil - 15x9 cm
Kód: K1448Podrobný popis
Dřevěný stojánek na mobil vhodný do kanceláře na stůl. Vyrobený z překližky.
Nahlédněte do naší nabídky kancelářských potřeb, kde najdete spousty vychytávek do Vaší kanceláře.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro firmy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | PNT2 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/09/01 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.