Dřevěný stojan na ubrousky - 15x5x7 cm
Kód: K1305Podrobný popis
Dřevěný stojan na ubrousky bude ve Vaší kuchyni krásnou dekorací i užitečnou věcí.
Ozdobte si Váš byt přírodními dekoracemi.
TIP! Na tento výrobek je možno vygravírovat jakýkoliv text nebo obrázek. Například jméno obdarovaného, skvělý dárek!
Dodatočné parametre
| Kategória: | S gravírováním |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | SO3 |
| Materiál: | Olivovník |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
