Dřevěný stojan na víno 14x40x17
Kód: KP1014Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | SNW2 |
| Šířka: | 14 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
