Dřevěný stojan na víno 59,5x40x17,5 cm
Kód: K1032Podrobný popis
Stojan na víno - ideální pro opravdové milovníky vína. Přinese vašemu domovu přirozený ekologický nádech. Náš dřevěný stojan, stojan na víno je skvělou ozdobou v každém domě. Je ideální pro skladování vína v těchto domovech a větších vinařstvích. Je také perfektní jako dárek pro opravdového znalce a znalce vína. Knihovna pojme 10 lahví vína a zajistí jejich řádné stárnutí.
Stojan je velmi vhodný pro skladování, protože může být složen.
Rozměry: šířka: 59,5 cm; výška: 40,0 cm; hloubka: 17,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | SNW1 |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | D/08/01 |
| Velikost: | XL (nad 50 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
