Dřevěný svícen 5 x 5 x 4 cm
Kód: K4240Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | ls320 |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.