Dřevěný podnos - 30x20x3 cm
Kód: K1339Podrobný popis
Dřevěný podnos vyroben z voňavé borovice vhodný k servírování pochutin, ale také k dekoračním účelům. Jedná se o pevný a kvalitně zpracovaný výrobek za akční cenu.
Neupravené (přírodní) dřevo lze naolejovat nebo upravit lazurou, povrch bude odolnější a originálnější.
Vhodný také k dalšímu zdobení a tvoření.
Nabízíme nově také barevné Retro provedení, barva je zdravotně nezávadná a součastně slouží jako ochrana přírodního dřeva .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | TS7 |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/03/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.