Dřevěný podnos - 35x25x3 cm
Kód: K1348Podrobný popis
Dřevěný podnos vyroben z voňavé borovice vhodný k servírování pochutin, ale také k dekoračním účelům.
Jedná se o pevný a kvalitně zpracovaný výrobek za akční cenu.
Neupravené dřevo lze naolejovat nebo upravit lazurou, povrch bude odolnější a originálnější. Vhodný také k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | TS9 |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 35 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/03/01 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
