Dřevěný tác + 12 talířů
Kód: K1437Podrobný popis
Přírodní vzhled a jedinečná krása dřeva umocní zážitek ze stolování nebo grilování v přírodě. Váš stůl bude jedinečný!
Servírovací sada je vhodná pro servírování grilovacích pochutin a příloh.
Servírovací dřevěná sada je z přírodního hladkého dřeva.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tácy a podnosy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | SB04 |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Rozměr malého talíře: | Délka: 16 cm, šířka: 11 cm, hloubka: 2 cm |
| Rozměr tácu: | Délka: 60 cm, šířka: 23 cm, hloubka: 2 cm |
| Rozměr velkého talíře: | Délka: 24 cm, šířka: 16 cm, hloubka: 2 cm |
| SKU: | C/06/01 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.