Dřevěná palička - 30x4 cm
Kód: K1321Podrobný popis
Klasická dřevěná palička která má kov z obou stran. Je robustní a přesto se s ní dobře pracuje, výborně padne do ruky.
Z jedné strany má klasické špičaté hroty, na druhé straně jsou hroty po celé délce jak si můžete prohlédnout na fotografii.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | TDM04 |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/06/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
