Dřevěná palička - 30x4 cm
Kód: K1301Podrobný popis
Klasická celodřevěná palička.
Z obou stran má dřevěné hroty. Na jedná straně špičaté, na druhé straně podélné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | TDM01 |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/07/08 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.