Palička bez držadla - 11x4 cm
Kód: K1323Podrobný popis
Palička na maso, nebo také na mačkání česneku či čehokoliv jiného.
Vyrobena z bukového dřeva a netradičně bez dlouhé rukojeti díky čemuž je skladná a nezabírá zbytečně moc místa.
Vhodná také k roztírání česneku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | TDM05 |
| Materiál: | Olivovník |
| Šířka: | 11 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
