Dřevěná hračka (trabant) - 22x8x10 cm
Kód: K1907Podrobný popis
Dřevěný trabant se stane oblíbenou hračkou vašich ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dřevěné hračky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD01 |
| Šířka: | 22 cm |
| Délka: | 8 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/02/04 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
