Dřevěná hračka (traktor) - 43x9x11 cm
Kód: K1934Podrobný popis
Dřevěný traktor se stane oblíbenou hračkou vašich ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Traktory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD21 |
| Šířka: | 43 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/01/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
