Dřevěný USB flash disk 16 GB v dárkové hranaté krabičce - 8x5x2,5 cm, Přírodní bambus
Kód: L9896/BAMBPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dárkové balení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Buk |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Kapacita uložiště: | 16 GB |
| Rozměry flash disku: | š: 6,5 cm, výška 1,3 cm, hloubka, 2,2 cm |
| USB připojení: | vysokorychlostní port USB 2.0 |
| Plocha gravírování krabičky: | 6,5x4 cm |
| Plocha gravírování flash disku: | 6,5x2,2 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
