Dřevěný váleček na pizzu - 40 cm
Kód: K1319Podrobný popis
Váleček na pizzu vyrobený z bukového dřeva, nelakovaný a samozřejmě zdravotně nezávadný.
Vytvořte si pravou domácí pizzu.
Dřevěné výrobky patří do kuchyně již od nepaměti. Dřevo svými zdravotně nezávadnými vlastnostmi, přírodním vzhledem i dlouhou životností si své místo u sporáku drží nadále i v dnešní moderní době.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | BW06 |
| Materiál: | Buk |
| Celková délka: | 40 cm |
| Délka pracovní části: | 30 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/06/06 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
