dřevěný váleček - 53 cm
Kód: K1408Podrobný popis
Kvalitně zpracovaný dřevěný váleček na těsto. Vhodný na pečení a na veškeré cukrářské práce.
Ideálně se hodí pro válení těsta do hladkých a tenkých vrstev. Výrobek je nejvyšší kvality, dobře vyvážený a jeho rovnoměrný povrch zabraňuje nalepování.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | BW03 |
| Celková délka: | 53 cm |
| Délka pracovní části: | 32 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/04/04 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
