Dřevěný vláček s tvary pro děti
Kód: IK/KX7459Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybový rozvoj |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozměry vláčku: | 30 cm x 9 cm x 6 cm |
| Rozměry balení: | 31cm x 6,5cm x 10cm |
| Věk dítěte: | od 3 let |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
