Dřevorubecký tác ve tvaru srdce - 21x20 cm
Kód: K2504Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 21 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
