Krabice klopová - 3vrstvá lepenka 30 x 30 x 20 cm
Kód: K1965Podrobný popis
Vnitřní rozměry : 29,4 x 29,4 x 19 cm
Barva : hnědá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | WPS294X294X190HHB |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.